PROGRAM

Zdravější & krásnější

Každá žena chce být krásná. Ale krásná pleť se bez zdravého těla neobejde. Provázím ženy na holistické sebepečující cestě k novému já, aby na to nebyly samy. 

Tento program je přesně pro Tebe pokud:

  • jsi nespokojená se svým obličejem. Trápí Tě počínající nebo hluboké vrásky, nejasné kontury tváře, dvojitá brada. Víš, že bys o svou pleť měla pečovat, ale vlastně tápeš kde začít a co všechno je potřeba

  • máš také spoustu výhrad ke svému tělu. Buď máš pocit, že Ti někde něco přebývá nebo naopak je toho nedostatek. Taky víš, že je důležité žít zdravým životním stylem, ale všude je plno protichůdných informací a Ty nevíš, co si z toho vybrat

  • zkrátka projít kolem zrcadla znamená spuštění kolotoče sebekritických myšlenek, na které musíš neustále myslet

 

Co můžeš od programu čekat?

Provedu Tě cestou sebepéče k sebelásce a sebevědomí: naučím Tě o sebe pečovat tak, abychom dosáhly zdravého těla, krásné tváře a tím pádem také sebevědomé mysli. Věřím totiž, že sebevědomá žena dokáže pohnout zeměkoulí!

Omladíme obličej

Hlavní část programu tvoří face yoga a obličejové masáže. Podíváme se na to, co Tě na obličeji trápí nejvíc. Na základě Tvých preferencí a časových možností Ti sestavím cvičební program na míru.

Zaměříme se také na Tvou dosavadní péči o pleť, zkonzultujeme, jestli je vyhovující, dostatečná, případně Ti navrhnu, kde by byl prostor pro zlepšení.

Zrevidujeme zdravotní stav a životní styl

Jakkoliv klišoidně to zní, krása skutečně vychází zevnitř. Proto je nedílnou součástí programu tzv. pohledová diagnostika, kdy se skrz znaky v obličeji odhaluje případná nerovnováha v organismu, která by mohla vyústit v nemoc.

Naučím Tě porozumět svému tělu, abys věděla jak funguje – co mu prospívá, co naopak škodí a jak maximálně podpořit jeho regenerační procesy, které vedou nejen k celkovému zdraví, ale také dlouhověkosti

Jak to bude probíhat?

1)

Nejdřív Tě poprosím o vyplnění podrobného dotazníku, abych se o Tobě dozvěděla maximum informací, které potřebuji znát pro to, abych Ti navrhla opravdu kvalitní, individualizovaný program.

2)

Dále budu potřebovat fotky obličeje a dekoltu, abych se seznámila s Tvou tváří, stavem pleti a dokázala určit, kde se skrývá problém. Zároveň jsou tyto obrázky nezbytné k pohledové diagnostice. A taky to skvěle dokumentuje stav PŘED 🙂

3)

Následuje 1,5 hodinová konzultace přes Zoom, kde si nejdříve probereme zdravotní stránku, Tvůj pečující rituál a pak se pustíme do cvičení. Během cvičení Tě zkontroluji a budu Ti dávat zpětnou vazbu. Takto máme zaručeno, že si neublížíš. Tohle setkání je nahrávané a záznam Ti zůstává. K videu se tak můžeš podle libosti vracet.

4)

Potkáme se celkem 2x. Druhá konzultace (1 hodina), tzv. follow up bude po 3 týdnech od první online schůzky. Její obsah si vydefinujeme v průběhu programu, ale zpravidla to bývají pokročilejší cviky a techniky, zařazení různých pomůcek apod.

Kolik mi to zabere času?

Program trvá celkem 2 měsíce.

Po první konzultaci budeš vybavena všemi potřebnými znalostmi a můžeš se pustit do práce.

Záměrně používám slovo práce, protože to bude od Tebe vyžadovat každodenní úsilí, zázraky se přes noc prostě nedějí 🙂 Tyto řádky ale píšu jako máma dvou malých capartů a moc dobře vím, jak těžké bývá si  na sebe někdy udělat čas, ať už Tě zaměstnávají děti, korporát nebo podnikáš. Zároveň však taky vím, jak důležité tyto chvilky jsou.  

A udělám maximum pro to, abych Ti ukázala, že sebepéče není marnivost, ani ztráta času. Ty volné minuty (ať už jich je 5, 10, 15 nebo více) využijeme do poslední vteřiny. Najdeme takový model, který pro Tebe bude únosný a přitom pořád efektivní.

Důležité je zejména odhodlání a chuť se posunout vpřed.

Niki mě ohromila svoji profesionalitou, osobním přístupem a obrovským přehledem, který v daném tématu má.

Ke všemu přistupuje komplexně a promyšleně. Program není jen o cvičení a masážích. Niki zajímal i můj zdravotní stav, nebo případné problémy – jednoduše vše, co má dopad na zdraví a kvalitu pleti.

Co mi pomáhalo nejvíce, bylo to, že mě Niki občas jemně a nenásilně zkontrolovala, takže jsem měla motivaci pokračovat a nepřestat.
Už po třech týdnech od prvních cviků/masáží už vidím znatelné změny na své pleti. Moje pleť je pružnější a mnohé vrásky nejsou tolik vidět.
U face yogy určitě zůstanu a těším se na to, jaký pokrok udělám za půl roku.
Niki je milá a skvělá bytost a můžu spolupráci s ní jen doporučit.
Míša Seko

Business mentor

Kolik to stojí?

3.400 Kč

Pojďme si tu nabídku sesumarizovat. Za tuto cenu získáš:

2x konzultace (celkem 2,5 hodiny)

2x plán cvičení na míru

Cvičební videa

Podrobná pohledová diagnostika obličeje + návrhy na vylepšení životního stylu

Holistický průvodce – informacemi nabitá příručka o tom, jak funguje naše tělo aneb základní stavební kameny k holistické péči o sebe sama

Pracovní listy, které Tě budou motivovat ke změnám v jednotlivých oblastech

Moje podpora po celou dobu programu – pomůžu a podpořím Tě v zařazení nových návyků do života

PŘIHLAŠ SE DO PROGRAMU!