Proč dermaviduals?

Jedinečnost

To je heslo, které mě provází už od prvopočátku mé práce. Nemám ráda, když je potřeba “vejít se do škatulky”. To, co je u někoho patologií, je u druhého normální stav. To co funguje u jednoho, druhému nesedí. Proto jsem se vždy snažila svůj přístup upravit na míru dané klientce. Ale pořád chyběl ten poslední kousek do skládačky – kosmetika.

A pak jsem natrefila na dermaviduals. Nedělí kosmetiku do žádných skupin (mastná x citlivá pleť), ale dává nám k dispozici jednotlivé komponenty, které můžeme skládat k sobě přesně podle potřeb pleti. Je unikátní jako pleť sama.

dermaviduals je fyziologická kosmetika. Je takovou spojnicí mezi přírodní a lékárenskou kosmetikou, bere si z obou těchto oblastí to nejlepší: z přírody si bere ty nejkvalitnější a nejúčinnější suroviny a využívá poznatků vědy k tomu, aby přípravky technologicky upravila tak, aby působila přesně tam, kde má. 

K tomuto transportu využívá liposomů a nanočástic, díky kterým účinné látky dokáží proniknout kožní bariérou. O kůži pečuje také patentovaná technologie Derma Membrane Structure (DMS), která přesně napodobuje lamelární strukturu rohové vrstvy kůže. 

 

Tyto produkty neobsahují škodlivé/diskutabilní složky, vyskytující se v konvenční kosmetice:

  • parfémy,
  • barviva,
  • emulgátory (PEG),
  • konzervační látky (parabeny),
  • minerální oleje a silikony,
  • aminy.

Jde o složky, které se hromadí v naší pokožce a brání správnému fungování buněk, narušují klíčovou obranyschopnost pokožky, poškozují její mikrobiom a přispívají k řadě kožních problémů, jako je akné, růžovka, dermatitida, podráždění, citlivost, urychlené stárnutí, hyperpigmentace a další.

Dopřejte vaší pleti přesně to, co potřebuje. Vyberte si z nabídky konzultací a vydejte se na cestu ke zdravé pleti.

V současnosti jsem prvním a jediným kosmetickým salonem v Brně, který s touto jedinečnou kosmetikou pracuje. Přijďte ji poznat na vlastní kůži.