Nabídka

Cílem mé práce není dokonalá, ale zdravá pokožka. Nicméně je dost pravděpodobné, že během naší spolupráce se o své kůži mnoho dozvíte a poznáte ji natolik, že pro vás osobně zkrátka dokonalá bude.

Při své práci využívám principů korneoterapie (která se zaměřuje na obnovu a podporu kožní bariéry) a naturopatie (která je právě charakteristická svým individualizovaným přístupem, léčbou celého člověka a důrazem na prevenci).

Celostní péče o pleť pak v mém podání vypadá tak, že zvenku nechám dělat svou práci kosmetiku, zevnitř podpořím její zdraví pomocí vhodné výživy, bylinek a doplňků stravy.

Celostní pleťové poradenství

Ve znalostech je síla!

Čím více se o vás dozvím já, tím lépe poznám vaši pleť a co všechno na ni může mít vliv. Čím více se pak o své pleti dozvíte vy, tím snadněji uskutečníte potřebné kroky k jejímu ozdravení a zkrášlení.

Na kůži se dívám holistickým pohledem a věřím, že to, co je vidět navenek, je odrazem toho, co se děje uvnitř. Půjdeme spolu k základně ledovce a budeme řešit hlavní příčinu nedokonalostí pleti či kožních problémů. Podívám se nejen na vaši pleť, ale také na životní styl (stravu, návyky, používané produkty, …).

Společně pak nastavíme podpůrný terapeutický plán, který bude nejen účinný, ale taky dlouhodobě udržitelný.

Poradenství je možné absolvovat osobně v Brně, případně on-line. Tato varianta však bude vyžadovat vaši pečlivou spolupráci při focení obličeje 🙂

Základní poradenství
je určeno těm, které si chtějí pořídit kosmetiku šitou na míru potřebám své pleti.

Tato nabídka zahrnuje:

 • analýza pleti,
 • základní analýza životního stylu, stravy, návyků a současné kosmetické péče,
 • doporučení kosmetické péče pomocí produktů dermavidualsⓇ, případně jejich personalizace.

  Délka: 45 minut

  Cena: 500 Kč

   

  Komplexní poradenství
  I když na kosmetiku dermavidualsⓇ nedám dopustit, nejlépe funguje v kombinaci se změnami životního stylu. Obzvlášť ve chvíli, kdy vás daný problém trápí už nějakou dobu a vy nechcete pořád dokola řešit jen jeho následky, ale chcete už konečně odhalit příčinu, odstranit ji a konečně se radovat ze zdravé pleti. A cítit se v ní skvěle.

  Tato nabídka zahrnuje: 

  • podrobná analýza pleti, 
  • pohledová diagnostika obličeje, jazyka, nehtů,
  • podrobná analýza životního stylu, stravy, návyků a současné kosmetické péče,
  • doporučení kosmetické péče pomocí produktů dermavidualsⓇ, případně jejich personalizace,
  • podrobný terapeutický protokol s doporučeními, sledujícími stanovený cíl (úprava jídelníčku, podporující bylinky, doplňky stravy),
  • moje podpora přes zprávy, telefon.

   Délka 120 minut

   Cena 1500 Kč

   Pro stávající klientky
   Stav a potřeby naší pleti se v čase různě mění (např. s ročním obdobím či v závislosti na životní situaci). Tato nabídka je proto určena klientkám, které už absolvovaly některý z typů poradenství a chtějí/potřebují nastavený terapeutický plán aktualizovat

   Tato nabídka zahrnuje:

   • opětovná analýza pleti a porovnání s předchozím stavem,
   • opětovná analýza životního stylu, stravy, návyků a současné kosmetické péče,
   • doporučení kosmetické péče pomocí produktů dermaviduals, případně jejich personalizace.

    Délka: 60 minut

    Cena: 550 Kč

    Manuální lifting obličeje

    Kdo by nechtěl vypadat stále mladě? A víte, že existují velmi účinné, neinvazivní techniky s trvalým efektem? Ne vždy je potřeba pro krásu trpět!

    Jednou z takových technik je právě manuální liftingová masáž. Jde o speciální masážní techniku, která dokáže:

    • vyhladit vrásky,
    • zpevnit kontury obličeje,
    • eliminovat otoky,
    • redukovat podkožní tuk v nechtěných partiích obličeje,
    • upravovat mazotok kůže,
    • podpořit výživu pleti.

    Výsledkem je pak zregenerovaná, zářící a vypnutá pleť, a to už po jednom sezení. 

    Tato masáž však nemusí být jen o anti-age efektu. Má také nesporné zdravotní benefity. Je účinná např. po obrně lícního nervu nebo u pokleslých víček (někteří jedinci se díky pravidelné masáži vyhli blefaroplastice). 

     

    Aby byly účinky masáže trvalé, je potřeba absolvovat 8-10 ošetření v intervalu 1x až 2x týdně, poté stačí udržovací sezení 1x za měsíc. 

    Masáže provádím v Brně.

    1 sezení – 90 minut
    Nejprve pleť odlíčím, zhodnotím její stav a potřeby, na základě kterých potom vyberu/připravím vhodný masážní přípravek. Pak už jen ležíte, odpočíváte a necháváte se opečovat masáží, kterou vám přizpůsobím podle typu vrásek.

     

    Délka: 90 minut

    Cena: 1200 Kč

    Balíček 3 sezení
    Zvýhodněný balíček 3 sezení.

     

    Délka: 3x 90 minut

    Cena: 3300 Kč

    Balíček 5 sezení
    Zvýhodněný balíček 5 sezení.

     

    Délka: 5x 90 minut

    Cena: 5200 Kč

    Obličejová jóga & masáže

    Každý den, každou chvíli i právě teď máte u sebe nástroj na omlazení pleti. Jsou jím vaše ruce. 

    Já vás naučím je používat, abyste dosáhly nejen zářivějšího obličeje, ale uvolnění celého těla. Protože naše tělo funguje jako řetěz, vše je navzájem propojené. Proto, s trochou nadsázky, váš palec na noze ovlivňuje váš obličej a váš obličej zase ovlivňuje např. pánevní dno.

     

    Vyberte si z nabídky, jak můžeme spolu-pracovat.

    Osobní intenzivní kurz obličejové jógy & masáží
    Když chcete mít vyrýsované tělo, musíte se stát pravidelným návštěvníkem posilovny. Svaly v obličeji jsou do jisté míry podobné těm na těle a tak pokud chcete zpevnit kontury, pozvednout tváře a vyhladit čelo, taky je potřeba pravidelně cvičit. Ale protože vím, že donutit se do toho je občas problém, přináším vaši osobní obličejovou posilovnu k vám domů – každý týden, po dobu dvou měsíců, se budeme pravidelně potkávat (on-line), abychom si spolu zacvičily a uvolnily obličejové svaly. 

    Nejprve si tedy spolu sedneme a popovídáme o tom, co vás trápí a čeho byste pomocí obličejové jógy chtěly dosáhnout. Já si váš obličej detailně prohlédnu a navrhnu cvičební plán přesně na míru vašemu obličeji. Všechny techniky vám podrobně vysvětlím a naučím vás je.

     

    Délka: 1x úvodní konzultace 60 min. + 8x 30 minut cvičebních setkání

    Cena: 2400 Kč

    Workshop na míru
    Hledáte netradiční, ale praktický dárek pro rozlučku se svobodou, narozeninový večírek nebo dámskou párty? Nasmějeme se u jednotlivých cviků, ale zároveň zrelaxujeme a upustíme páru u obličejových masáží.

    Potřebujete něčím okořenit teambuilding nebo odměnit a opečovat své zaměstnankyně/zaměstnance (ano, cvičit obličejovou jógu mohou i muži!)? Ideální příležitost vyzkoušet obličejovou jógu a masáže.

    Workshop tematicky přizpůsobím, upravím ho na míru potřebám účastníků. Realizace může proběhnout osobně nebo on-line.

     

    Délka: záleží na domluvě

    Cena: odvíjí se od délky workshopu, počtu účastníků, náročnosti příprav apod.

    Potkejme se na živo!

    Blíží se léto a komu by se v tomu parnu chtěl pořád nosit make-up, že? Přijďte si pro rozzářený obličej bez líčidel na letní workshop na Kšírovce!

    V sobotu, 17. června, od 9 do 11 hodin.

    Více informací najdete zde.

    Dárkový poukaz

    Zaujala vás některá z nabídek a rádi byste ji věnovali úžasné ženě z vašeho blízkého okolí? Skvěle, protože tohle je dárek dárků – nástroj pro její zdravější a krásnější já.

    Napište mi prosím, o jakou nabídku máte zájem a já vám voucher pro obdarovanou připravím.