Obličejová jóga & masáže

Každý den, každou chvíli i právě teď máte u sebe nástroj na omlazení pleti. Jsou jím vaše ruce. 

Já vás naučím je používat, abyste dosáhly nejen zářivějšího obličeje, ale uvolnění celého těla. Protože naše tělo funguje jako řetěz, vše je navzájem propojené. Proto, s trochou nadsázky, váš palec na noze ovlivňuje váš obličej a váš obličej zase ovlivňuje např. pánevní dno.

Vyberte si z nabídky, jak můžeme spolu-pracovat.

Personalizované kurzy obličejové jógy & masáží

Když chcete mít vyrýsované tělo, musíte se stát pravidelným návštěvníkem posilovny. Svaly v obličeji jsou do jisté míry podobné těm na těle a tak pokud chcete zpevnit kontury, pozvednout tváře a vyhladit čelo, taky je potřeba pravidelně cvičit. Na internetu najdete nepřeberné množství různých návodů a videí, všechno to jsou však návody univerzální, které neberou v potaz váš zdravotní stav nebo stav vaší pleti a obličeje celkově. Taky nedostanete zpětnou vazbu, jestli cviky provádíte správně a neubližujete si. 

Já si zakládám na individuálním přístupu a proto jsem pro vás připravila několik možností, jak si můžete dopřát obličejovou jógu šitou na míru přesně pro váš obličej. Což znamená:

  • nejprve zjistíme, co je příčinou vzniku vrásek právě ve vašem konkrétním případě a na to se zaměříme,
  • diagnostikuji vaši pleť a jejímu stavu cviky a techniky přizpůsobím (opravdu ne všechny cviky jsou vhodné pro každou pleť) + pomůžu vám vybrat konkrétní produkty pro masáže,
  • půjdeme krok po kroku, aby cviky a techniky na sebe navazovaly a byly mnohem efektivnější,
  • budu vás kontrolovat a upozorňovat na chyby, abyste si neublížily,
  • pokud během cvičení zjistíme, že něco nejde, můžeme cvik modifikovat.

To je celkem rozdíl od klasických samostudijních on-line kurzů, že? 🙂