Reference

Ženy, které mým programem prošly, nazývám hrdinkami.

Ne snad proto, že by účast v programu byla nějak kontroverzní 🙂 , ale proto, že si tyto dámy nebyly sami sobě lhostejné. Pořádně do toho šláply a vystoupily ze svých pohodlných zajetých kolejí. A co si budem, tohle vystoupení je občas pěkně nepohodlné a bolavé. A přesto to nevzdaly, vydržely do konce a pokračují na cestě životem se svým NOVÝM JÁ

Zde jsou reakce několika z nich:

„Rozdiel bolo vidno veľmi rýchlo, či už na kontúrach tváre, alebo na pokožke samotnej.“

Som veľmi vďačná, že som sa rozhodla ísť do tohto programu s Nikol.

Nie len, že som si konečne nastavila aspoň nejakú skin care, ale pravidelne si tvár masírujem a uvoľňujem aj svaly okolo. Rozdiel bolo vidno veľmi rýchlo, či už na kontúrach tváre, alebo na pokožke samotnej.

Konzultácie boli vždy príjemné a neskutočne nabité informáciami, Nikol bola vždy perfektne pripravená a pokiaľ sme natrafili na nejakú tému, ktorá vyžadovala väčší rešerš, Nikol vždy pomohla nájsť viac informácií.
Páčilo sa mi, ako celý program a jednotlivé cvičenia Nikol prispôsobila mojím požiadavkám a časovým možnostiam.
To je niečo, čo očakávam od individuálneho programu a nemám problém za to zaplatiť. Ešte raz ďakujem.“ 
Lenka R.
maminka na MD

Ke všemu přistupuje komplexně a promyšleně.

Do programu Niki jsem se přihlásila, protože se mi už nelíbilo, jak se mi krčí pleť na obličeji 🙂

Niki mě ohromila svoji profesionalitou, osobním přístupem a obrovským přehledem, který v daném tématu má.

Ke všemu přistupuje komplexně a promyšleně. Program není jen o cvičení a masážích. Niki zajímal i můj zdravotní stav, nebo případné problémy – jednoduše vše, co má dopad na zdraví a kvalitu pleti. 
Na první konzultaci pro mě připravila cviky, které byly vytvořeny přesně pro mě. Zaměřené na mé “kritické” oblasti, aby se co nejvíce zredukovala možnost tvorby dalších vrásek. 
Všechny cviky mi trpělivě ukázala a já se pustila do práce.
Mezitím mi ještě pravidelně posílala své workbooky, které má nejen nádherně designově zpracované, ale jsou navíc nabité užitečnými informacemi.
Co mi pomáhalo nejvíce, bylo to, že mě Niki občas jemně a nenásilně zkontrolovala, takže jsem měla motivaci pokračovat a nepřestat.
Už po třech týdnech od prvních cviků/masáží už vidím znatelné změny na své pleti. Moje pleť je pružnější a mnohé vrásky nejsou tolik vidět.
U face yogy určitě zůstanu a těším se na to, jaký pokrok udělám za půl roku.
Niki je milá a skvělá bytost a můžu spolupráci s ní jen doporučit. „
Míša Seko
business mentorka 

Konzultace s Niki mi bez nadsázky změnila život k lepšímu!

„Konzultace s Niki mi bez nadsázky změnila život k lepšímu! Chtěla jsem s ní řešit svou pleť, ale její holistický přístup mi pomohl vyřešit i odpolední únavu a nedostatek energie, který jsem přičítala nočními buzení ročního synka. Díky Niki jsem změnila jídelníček (vysadila lepek), čímž kompletně zmizely mé kožní problémy a zároveň přišla úplně nová vlna energie. K tomu jsem přidala párminutovou ranní a večerní rutinu v péči o pleť, které si naprosto užívám.
Spolupráci s Niki doporučuji všem, kteří chtějí jít skutečně do hloubky a začít láskyplně a komplexně pečovat o své tělo. ❤️“
Šárka Chapman
intuitivní koučka 

Tvoj program zmenil aj pohlad mňa na seba samu…

„Citim sa super uplne! A pokracujem samozrejme dalej. Ako som ti aj vravela, velmi ma bavi si spravit ten cas pre seba a uzivam si to. Nie je to „len“ o cviceni vies co. Tvoj program zmenil aj pohlad mna na seba samu, na to, ako mozem vyuzit svoj cas.. Uvedomila som si a stale sa snazim si to udrzat, ze je naozaj dolezite vediet si dopriat cas na seba, vediet si spravit dobre, nech to uz vyznie akokolvek :D. Ja po kazdej face yoge citim ulavu tvare, svalov na tvari, citim, ako napatie opadlo a mozem ist uvolnena spat :). (…) Mam pocit, ze teraz, to v mojom zivote zacina vsetko zapadat postupne do seba a velku zasluhu ma na tom aj tvoj program. Zacinam si snazit sa vazit si viac seba samu (…). Som objednana na manikuru, pedikuru, … Proste si chcem uzivat takychto momentov a dopriat si starostlivost o seba :).“

Klientka M.

 

Chceš i ty patřit mezi tyto hrdinky?